KONST / Litografier / Färglitografier 12342173
nr 1234 2173
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
Färglitografier, 2 st, Claes Folcker (f. 1940), Sverige. Signerade, 360-upplaga, vinterskärgård. Motivet: 54x72
Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:10:57
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
Claes Folcker
Läs mer om Claes Folcker